En iyi internet güvenliği yazılımları 2018

En iyi internet güvenliği yazılımları 2018

PCMac ya da mobil cihazlar için en iyi internet güvenliği yazılımları ile karşınızdayız. Sürekli olarak virüstruva atı, fidye yazılımları gibi kötü amaçlı yazılım tehditleri altındayken bu güvenlik yazılımları hayatınızı kurtaracak.


2018 için sıraladığım ve bazıları çoklu platform desteği de sunan internet güvenliği yazılımları farklı özellikleri ve fiyatları ile kullanıcıların zorlu bir tercih süreci yaşamasına sebep oluyor. Listemin bu zorlu süreçte sizlere yardımcı olmasını diliyorum. Piyasadaki en iyi internet güvenliği yazılımları tarafından sunulan tüm özellikleri makalemde okuyabileceksiniz.

2018 için en iyi internet güvenliği yazılımları hangileri?

İşte, en iyi internet güvenliği yazılımları…


internet güvenliği yazılımlarıSymantec Norton Security Premium

Toplamda 10 PCMaciOS ve Android cihaz için yıllık ödeme yapılması gereken Symantec Norton Security Premiumyüzde 100 virüs temizleme garantisiveriyor. Yazılım ebeveyn kontrollerikimlik koruma ve zararlı yazılım taramaişlevleriyle öne çıkıyor. Norton, Android kullanıcılarını tehlikeli uygulamalar konusunda da uyarıyor. 25 GB güvenli bulut depolama alanı ve akıllı güvenlik duvarı sunan yazılım, çeşitli optimizasyon araçlarına da sahip.

:: Symantec Norton Security Premium satın al

 

McAfee LiveSafe

internet güvenliği yazılımları

Çoklu işletim sistemi desteği sunan McAfee LiveSafe çevrimiçi güvenlik, kimlik koruması ve güvenli bulut depolama alanı sunan komple bir güvenlik yazılımı paketi. Yazılımın oldukça kullanıcı dostu olduğunu da belirtelim. LiveSafe de yüzde 100 virüs temizleme garantisi veriyor. Ek olarak, LiveSafe; ebeveyn kontrollerianti-spamşifre yöneticisikimlik koruma ve websitesi tarama ile geliyor. Piyasadaki en pahalı internet güvenliği yazılımı olan LiveSafesınırsız sayıda cihaza yüklenebiliyor.

:: McAfee LiveSafe satın al

 

Bitdefender Total Security 2018

internet güvenliği yazılımları

Bitdefender Total Security 2018 tüm platformlara destek sunsa da iOS için yakında ibaresi paylaşıyor. Çok hızlı ve tutarlı tespitlerinin yanı sıra güvenli gezinmeşifre yöneticisi ve etkili spam filtresi ile öne çıkıyor.

Total Security 2018 sisteme yük bindirmiyorWeb kamerası korumasıçok katmanlı fidye yazılımı korumasıbatarya yönetimiWi-Fi koruması ve sistem optimizasyon araçları da sunulanlardan.

:: Bitdefender Total Security 2018 satın al

 

Kaspersky Total Security 2018

internet güvenliği yazılımları

Kaspersky Total Security 2018 rakipleri gibi yine çoklu platform desteğine sahip. 1 yıl için tek cihazdan 10 cihaza kadar koruma alımı yapma seçeneğiniz bulunuyor. Yazılım gizliliğiparolalarıdosyaları ve fotoğrafları koruyor. Çevrimiçi banka ve alışveriş işlemlerinde de güvenlik artırılıyor. Ebeveyn kontrolleriyle çocukların da çevrimiçi ortamlarda güvende olmasını da katkı sağlıyor. Güvenli parola yöneticisidosya yedekleme ve şifreleme özellikleri de dikkat çekiyor.

:: Kaspersky Total Security 2018 satın al

 

BullGuard Premium Protection

internet güvenliği yazılımları

Çoklu platform desteği sunan BullGuard Premium Protection, maalesef Türkçe dil desteğine sahip değil. 1 yıl için 3 cihaza koruma sağlayan yazılım temel anti-virüs korumasını sağlamayı başarıyor.

Ek olarak; ebeveyn kontrollerianti-spamkimlik koruma25 GB bulut depolamaotomatik yükseltmeler ve çocuklar için sosyal medya içerikleri koruması sunan uygulama şifre yöneticisine ise sahip değil.

:: BullGuard Premium Protection satın al

 

Trend Micro Maximum Security

internet güvenliği yazılımları

Trend Micro Maximum Security, 1 yıl için 5 cihaza kapsamlı koruma sağlıyor. Bu cihazlar PCMac veya mobil cihazlar olabiliyor. Anti-fidye yazılımı korumasıvirüslere ve kimlik avına karşı korumagelişmiş makine öğrenimi teknolojisisosyal medyada gizlilik korumaçocuklara çevrimiçi korumainternet parolalarını güvenli bir şekilde yönetme gibi özellikler sunan yazılım, çeşitli optimizasyon araçları da sunuyor.

:: Trend Micro Maximum Security satın al

 

Avast Internet Security

internet güvenliği yazılımları

Daha çok ücretsiz anti-virüs yazılımı ile tanıdığımız Avast, ücretli Avast Internet Security ile 1 yıl için 1 PC koruması sunuyor. Anti-virüs ve anti zararlı yazılım korumasının yanı sıra router güvenliğiinternet tarayıcı temizlemeşifre yöneticisisandbox indirmelerDNS ele geçirme saldırıları korumasıgüvenli gezinme ve anti-spam özelliklerine sahip. Fiyat/performans anlamında Internet Security dikkat çekmeyi başarıyor.

:: Avast Internet Security satın al

 

Panda Dome Complete

internet güvenliği yazılımları

Panda Dome Complete yazılımı güvenlik duvarı ve anti-virüs koruması ile birliktegünlük 150 MB limitli ücretsiz VPN sunuyor. Windows, Mac ve Android destekli yazılım Wi-Fi ağı korumasıebeveyn kontrolleri, kimlik koruma, fidye yazılımı korumasıveri şifreleme, şifre yöneticisi ve sistem temizliği araçlarına sahip.

Daha pahalı olan Panda Dome Premium sürümünü tercih ettiğinizde ise sınırsız VPN20 GB bulut depolama ve 7/24 teknik destek gibi kazanımlarınız oluyor. Complete ve Premium sürümlerinin oldukça pahalı olduğunu söylemekte fayda var.

:: Panda Dome Complete satın al

 

AVG Ultimate

internet güvenliği yazılımları

Yine ücretsiz sürümü ile gönülleri fethetmiş olan AVG, ücretli Ultimatesürümüyle başarılı bir iş çıkartıyor. 1 yıl için sınırsız Windows, Mac ve Androidcihaz için destek sunan AVG Ultimate, bağımsız testlere göre en hızlı zararlı yazılım taramasını sunuyor. Öte yandan, hızlı tarama sırasında kaçan tehditlerin olduğu da ifade ediliyor.

Anti-virüs korumasıfidye yazılımı korumasıödeme korumasıweb kamerası korumasıveri kasasıanti-hırsızlık korumasıe-posta korumasıoptimizasyon araçları ve daha fazlası ile parasının hakkını veren bir güvenlik yazılımı.

:: AVG Ultimate satın al

 

F-Secure TOTAL

internet güvenliği yazılımları

F-Secure TOTAL korumak istediğiniz cihaz sayısına ve yıla göre ölçeklendirilebiliyor. Ayrıca, tüm cihazlarınız için hem internet güvenliği hem de VPN servisi sağlıyor. TOTALF-Secure SAFE güvenlik paketi ve F-Secure Freedome VPN ürünlerini bir araya getiriyor.

Yazılım WindowsMaciOS ve Android desteği sunuyor ancak Mac için bu destek anti-virüs odaklı. Gezinme ve bankacılık korumasıebeveyn kontrollerigizlilik korumasıWi-Fi koruması ve güvenli sörf yazılımın detayları arasında.

:: F-Secure TOTAL satın al

 

ESET Smart Security Premium

internet güvenliği yazılımları

ESET Smart Security Premium, 2018 sürümüyle artık akıllı ev cihazlarını da koruyabiliyor. Algılamahız ve kullanılabilirlik dengesi ile dikkat çekmeyi başaran yazılım tüm özellikleri sunmasıyla üst düzey koruma sağlıyor. Premiumsürüm; anti-virüsgüvenlik duvarı ve anti zararlı yazılım sağlıyor. Ayrıca; fidye yazılımı kalkanıkimlik avı korumasıexploit engelleyici ve bulut tabanlı taramaile güvenli internet için gerekli her şeyi sunmakta.

Ek olarak UEFI tarayıcı, şifre yöneticisiwebcam koruması, botnet korumasıUSB ve benzeri cihazları şifreleme de diğer özelliklerden. Windows, macOS ve iOS desteği sağlandığını da belirtelim.

:: ESET Smart Security Premium satın al

 

Comodo Internet Security Complete 10

internet güvenliği yazılımları

Sadece Windows desteğine sahip olan Comodo Internet Security Complete 10, en az 3 en fazla 6 cihaza kadar 1 yıllık olarak satın alınabiliyor. Bulut tabanlı anti-virüs ile en güncel imzalara erişilirken, güvenlik duvarı, tehditlere karşı Defense+ teknolojisianti zararlı yazılım araması bilgisayarınızı gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlıyor.

Güvenli alışveriş50 GB bulut depolama alanıotomatik sandbox teknolojisihot spot koruması, TrustConnect internet proksi servisi ile Comodo yazılımı öne çıkan güvenlik yazılımlarından.

:: Comodo Internet Security Complete 10 satın al

 

:: Siz hangi internet güvenliği yazılımını tercih ediyorsunuz?

YORUMLAR

    Bu konuya henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yaz...

YORUM YAZ